A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Rita Ora - Hey Ya


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  35

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/11/2011

2011-11-28T18:40:19

Hey ya! Hey ya!

My baby don't mess around
Because he loves me so
and this I know for sure!
But does he really wanna
But can't stand to see me walk out that door
Don't try to fight the feeling
Cause the thought alone is killin' me right now
I thank God for Mom and Dad
For sticking to together
Cause we don't know how

So we singin' Hey ya! Hey ya!
Hey ya! Hey ya!

You think you've got it
Oh you think you've got it
But got it just don't get it
when there's nothin' at all
We get together Oh we get together
But separate's always better
Till there's feelings involved
And what they say -its:
Nothing lasts forever!
Then what makes then what makes
Then what makes us happy
If love don't exist
Then what are we still doin' here

So we singin' Hey ya! Hey ya!
Hey ya! Hey ya!

My baby don't mess around
Because he loves me so
And this I know for sure!
But does he really wanna
But can't stand to see me walk out that door


Ky tekst u dërgua nga Linnddaaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018