A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Rita Ora - Roc The Life


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  82

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/06/2012

2012-06-19T07:00:08

Këngë e albumit:

"O.R.A."


My way through London, Americana
The persona, it's primadonna
I kick the motherf-cker to the cizzurb
Yeah, I'm crazy, I'm bizarre
I'm off the chain, you gotta love it
I can't express enough, how bad I want it
Maybe one day, I'll be there
Beyond the stars, I can see it

I broke my pick-up hanging
With diamonds in the air
You can hate this all you want
But you'll notice everywhere
Don't hate, don't hate my mind
You're just a waste of time
You'll be watching from the sideline

While I roc the life li li la la li li life
While I roc the life li li la la li li life
While I roc the life

I see the light, see the money
Super glamorous
Push up the runway
Don't get infamous
Victorious as I reckoning
According to us, whiskey nights
Gets in to tear
But we're money friends
Gets you to keep

Maybe one day I'll be there
Beyond the stars I can see it
Now put your diamonds in the air
You can hate this all you want
But roc is everywhere

Just never mind
You're just a waste of time
You'll be watching from the sideline

While I roc the life li li la la li li life
While I roc the life li li la la li li life
While I roc the life li li la la li li life
While I roc the life li li la la li li life
While I roc the life

Oh oh, we're gon' make this day last forever
Oh oh, I'll make this the night to remember
No surrender

Write my name on stars
So you can see it
Wherever you are
Please believe it
I'mma take it all
Ain't gonna stop
Until I'm all gone

Write my name on stars
So you can see it
Wherever you are
Please believe it
I'ma take it all
Ain't gonna stop
Until I

Oh, I wanna rock the life
While I roc the life li li la la li li life
While I roc the life li li la la li li life
While I roc the life li li la la li li life
While I roc the life li li la la li li life
While I roc the life

I'm gonna rock the life
When I rock the life


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018