A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Rita Ora - Fall In Love  (Feat. Will.I.Am)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/08/2012

2012-08-08T17:36:50

Featuring

Will.I.Am

Këngë e albumit:

"O.R.A."


Don't want no one night instead
I want to fall in love
Fa-la-la-la fall in love
Baby you could be my man and we can fall in love
Fa-la-la-la fall in love
Don't want no one night instead let's fall in love
Fa-la-la-la fall in love
Fall in love, fall in love,
fall in love, fall in love,
fall in love, fall in love,
fall in love, fall in love…

I'm falling in love, I'm falling in love
I'm falling in love, I'm falling in love
I'm falling in love, I'm falling in love
I'm falling, falling in love
I'm falling in love, can you catch me
I'm falling, i'm falling, in love…
I'm falling in love, I'm falling in love…


Ky tekst u dërgua nga  ronni202
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018