A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Rita Ora - How We Do Party (Club Remix)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  21

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/08/2012

2012-08-11T07:00:09

And party and bullshit
And party, and party
I stumbled up to the window

Opened the curtains to blinding light
Make up all over the pillow
What went on? what went on?
What went on last night?

You look so sweet while you're dreaming
Holding your bottle of tanger red
Can't find your clothes from last evening
May it ask, how I know, you're the one for me

I wanna party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party, and party

Cause when the sun sets baby
On me avenue
I give that drunk sex spinning
Yeah, when I'm with you
So put your arms around me baby

We're tearing up the town
Cause that's just how we do
We got that sweet heart loving
Dancing in the dark

Up in the streets we running
Shut down every block
So, put your arms around me baby
We're tearing up the town

Cause that's just how we do, how we do-o-o
Yeah, that's how we do
How we do, that's just how we do
How we do, that's just how we do

Hungover I think I'm broken
You fix a shut of bottle of jack, yeah
I said man what are you smoking
But allright, pour a glass and we'll

I wanna party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party, and party

Cause when the sun sets baby
On me avenue
I give that drunk sex spinning
Yeah, when I'm with you
So put your arms around me baby

We're tearing up the town
Cause that's just how we do
We got that sweet heart loving
Dancing in the dark
Up in the streets we running

Shut down every block
So, put your arms around me baby
We're tearing up the town
Cause that's just how we do, how we do-o-o

Yeah, that's how we do
How we do, that's just how we do
How we do, that's just how we do
How we do, that's just how we do

And party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party, and party

I wanna party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit

Cause when the sun sets baby
On me avenue
I give that drunk sex spinning
Yeah, when I'm with you
So put your arms around me baby

We're tearing up the town
Cause that's just how we do
We got that sweet heart loving
Dancing in the dark

Up in the streets we running
Shut down every block
So, put your arms around me baby
We're tearing up the town

Cause that's just how we do, how we do-o-o
Yeah, that's how we do
How we do, that's just how we do
How we do, that's just how we do
How we do, that's just how we do

And party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party, and party.


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018