A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Rita Ora & Snoop Dogg - Torn Apart


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  41

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/07/2013

2013-07-01T07:00:14

[Verse 1: Rita Ora]
I heard him speak but then a saw his face
I knew we was the one because I dreamt this day
I was such a beginner on this thing called love
And now he’s going away and now I’m torn apart, so torn apart

[Hook]
You’re one of them, you see me [..]
You pullin’ triggers let you slide another day
Say goodbye to the one that got away

[Verse 2: Snoop Lion]
Her lips for the very first thing that I saw
She threw like an angel and that made want some more
My reputation says I’m there from [..]
And now she’s going away and now I’m so torn apart, so torn apart

[Hook]
You’re one of them, you see me [..]
You pullin’ triggers let you slide another day
Say goodbye to the one that got away


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018