A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Rita Ora & Charli Xcx - Doing It


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/01/2015

2015-01-20T18:59:16

[Chorus:]
We're staying all night
We never slow down
I think we better do it like we're doing it now
It's been a long time
Since we've been around
So come on, let's keep doing it like we're doing it
Doing it like we're doing it

[Verse 1:]
Waited so long just to be here
And now we're bringing this back to life, yeah, we're bringing this back to life
Want you to know how I miss ya
And now I got you right by my side, yeah, I got you right by my side

[Pre-Chorus:]
Locked inside my veins you're in my blood, in my blood
And we united forevermore

[Chorus - Variation:]
We're staying all night
We never slow down
I think we better do it like we're doing it now
It's been a long time
Since we've been around
So come on, let's keep doing it like we're doing it
Doing it like we're doing it now

[Hook:]
Keep doing it like we're doing it
Doing it like we're doing it

[Verse 2:]
Friends like a team in a circle
We're together we're so alive, yeah, together we're so alive
Joy like a jewel let it sparkle
Know that I got your back for life, yeah, I got your back for life

[Pre-Chorus]

[Chorus - Variation]

[Hook - Variation:]
Keep doing it like we're doing it
Doing it like we're doing it now

[Hook]

[Bridge:]
All night long
We dancing to this song
We doing it, we going on and on, on and on
All night long
We dancing to this song
We doing it, we going on and on, on and on

[Chorus - Variation]

(All night long
We dancing to this song)

[Hook - Variation]

(All night long
We dancing to this song)

[Hook - Variation]

[Chorus - Variation]


Ky tekst u dërgua nga  dini98
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018