A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Avicii - Lonely Together  (Feat. Rita Ora)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

18/09/2017

2017-09-18T00:00:00

Treating you well, but I'm caught in the middle
I caught the edge of a knife and it hurts just a little
And I know, and I know, and I know, and I know that I can be your friend
Yes, my head or my heart, and I'm caught in the middle

My hands are tired, but not tired enough
You're the high that I can't give up
Oh lord, here we go

[Chorus]
I might hate myself tomorrow, but I’m on my way tonight
At the bottom of a bottle
You're the poison in the wine
And I know I can’t change you and I won’t change
I might hate myself tomorrow, but I’m on my way tonight
Let’s be lonely together
A little less lonely together

Eyes my shirt, and it feels like a burst of flame
The rush to my blood, so much [?]
And I know, and I know, and I know, and I know just how it is
Yes, my head or my heart [?]

[Pre-Chorus]
My hands are tired, but not tired enough
You're the high that I can't give up
Oh lord, here we go

[Chorus]
I might hate myself tomorrow, but I’m on my way tonight
At the bottom of a bottle
You're the poison in the wine
And I know I can’t change you and I won’t change
I might hate myself tomorrow, but I’m on my way tonight
Let’s be lonely together
A little less lonely together
Let’s be lonely together
A little less lonely together

My hands are tired, but not tired enough
You're the high that I can't give up
Oh lord, here we go

[Chorus]
I might hate myself tomorrow, but I’m on my way tonight
At the bottom of a bottle
You're the poison in the wine
And I know I can’t change you and I won’t change
I might hate myself tomorrow, but I’m on my way tonight
Let’s be lonely together
A little less lonely together
Let’s be lonely together
A little less lonely together


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018