A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ritmi I Rruges & Jehona Sopi - Queen's


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/02/2010

2010-02-17T14:40:11

Më Shumë Nga

Jehona SopiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Queen's" kënduar nga Ritmi I Rruges & Jehona Sopi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ritmi I Rruges & Jehona Sopi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...