A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Rizah Bllaca - E Thirri Mbreti Avdullah Begun


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/07/2008

2008-07-06T01:06:49


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Thirri Mbreti Avdullah Begun" kënduar nga Rizah Bllaca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rizah Bllaca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...