A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Rizah Bllaca - Trimat Shqiptare


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/05/2009

2009-05-13T09:03:10


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trimat Shqiptare" kënduar nga Rizah Bllaca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rizah Bllaca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...