A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Rizah Bllaca - Pasha Syte E Mi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/10/2013

2013-10-22T11:17:34

Këngë e albumit:

"Tinguj Folklorike"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pasha Syte E Mi" kënduar nga Rizah Bllaca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rizah Bllaca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xeni. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

pasha syt e mie
qe i kam ne balle 2x
jam tuj vujt gjithnie deri sa tjem gjall 2x

dal e rri ke dera
me hjek pak merzine 2x

jam jetim e mjera hallin kush ma din 2x

zanin kur ta njeva
qe bojshe kuku 2x

qysh na kaloj jeta vash pa u martu 2xMë Shumë...