A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Rizah Bllaca - Ne Agim Heret


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/09/2007

2007-09-11T10:27:35


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Agim Heret" kënduar nga Rizah Bllaca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rizah Bllaca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...