A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Rizah Bllaca - Kenga E Zogut


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/03/2009

2009-03-17T16:31:05


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga E Zogut" kënduar nga Rizah Bllaca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rizah Bllaca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Pellumb Hajdari. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

PLLUMBI : zogu i vogel ne mengjes cdo dit kendon kenga e zogut zemren ma lehtson
RODERIKA : ne mendime te thella ne endrrat e mia hy spari e bej pytjen pse te kendoj si zogu nuk di
PLLUMBI : me duket se zogu pergjegjen ma kthen
ref(2)
BASHK : se ti e ke kengen tende brenda dikuuuuuuuuu atje
RODERIKA : kenga e zogut ben fjal per lumturi
PLLUMBI : aty ben pjes edhe fjala femijet te rrojn ne lumturi
ref (2)
BASHK : se ti e ke kengen tende brenda dikuuuuuuuuu atje
PLLUMBI : zogu i vogel ne mengjes cdo dit kendon kenga e zogut
RODERIKA : ne mendime te thella ne endrrat e mia hy spari e bej pytjen pse te kendoj si zogu nuk di
PLLUMBI : me duket se zogu pergjegjen ma kthen
BASHK : se ti e ke kengen tende brenda dikuuuuuuuuu atje
RODERIKA : kenga e zogut ben fjal per lumturi
PLLUMBI : aty ben pjes edhe fjala femijet te rrojn ne lumturi zemren ma lehtson
(4)
BASHK : kenga e zogut zemren ma lehtson
kenga e zogut zemren ma lehtsonMë Shumë...