A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Rizah Bllaca - Dergut Pasha & Sylejman Aga


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/10/2013

2013-10-12T13:18:50


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dergut Pasha & Sylejman Aga" kënduar nga Rizah Bllaca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rizah Bllaca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...