A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Roland Caka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Roland Caka është një këngëtar i njohur. Më datë 11 Nëntor 2011, Roland Caka publikon videoklipin "Arrakat". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 27 Qershor 2015, Roland Caka publikon videoklipin "Fiksimi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ramazan Rrapushi

Luke Juncaj

Isak Kamberi

Xhemajl Berisha

Liridon Kosova

Kushtrim Spahiu

Viktor Zenuni

Remzi Ukshini

Fatmir Elezi

Avni Bushi


Tags: Roland Caka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018