A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Romeo Imeraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  83
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Romeo Imeraj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vlonjate. Më datë 4 Korrik 2014, Romeo publikon videoklipin "Vlora Bregdetare". Më datë 11 Shtator 2018, Romeo publikon videoklipin "Duhanxhiu" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Vani Rushiti. Më datë 12 Nëntor 2018, Romeo Imeraj publikon videoklipin "Fustani Kuq Rubin". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Grido

Sajmir Qemalja

Gold R4Y

Jesi Gold

Blledi

Litroli

Vision

Dizony

Dory-D

Armend Fejzullahu


Tags: Romeo Imeraj, Romeo, Romeo Ymeri, Romeo Imerai

Krijo Një Kartolinë