A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Romeo Imeraj - Fustani Kuq Rubin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/11/2018

2018-11-12T17:59:18

Teksti:

Vojsava Alia

Muzika & Orkestrimi:

Vani Rushiti


Goce me atë fustan
Shum ti me dikë më ngjan
Aroma jote ma kujtoj
Të pash verën që kaloj

Ky fustani kuq rubin
Ah sa bukur ty të rin
Ky fustani kuq rubin
Trurin trurin po ma mpin

Goce me atë fustan
Hej un ty të kam shum xhan
Indiferenca nuk ka vënd
Pse bën sikur smë mban mënd

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018