A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ronela Hajati - Kamomil


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/09/2011

2011-09-09T16:43:44

Ne kete nate me fal kur te them se
kudo me ndjekin vetem me shikojn.
Te ndjej fort se te pi si kamomil
dhe me shikim vec me elektrizon.

Ndal ma fal jo jo jo jo.
Te dua, harruar, me thua po po po po.
taranarinara, taranirina, tarannarinara o o o o
taranarinara, taranarinara taranarinara o o o o o

E di mire e di
zjarrin le t'ma shujn si
si parajs ti me ben te ndihem mir
Une te flas e kamomili im je,
ritmin gjeje si flak ndize ti.

Ndal ma fal jo jo jo jo.
Te dua, harruar, me thua po po po po.
taranarinara, taranirina, tarannarinara o o o o
taranarinara, taranarinara taranarinara o o o o o


Ky tekst u dërgua nga Xheli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018