A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ronela Hajati & Agon Amiga - Veç Na


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/07/2014

2014-07-02T19:56:01

Më Shumë Nga

Agon Amiga

Teksti:

Getoar Selimi

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Video Produksioni:

Entermedia


Hey keep your eyes open
BS AND GUESS who.

Ronela :

E din se si baby e kishim bo hit na. Na na na.Vec na
E di e din baby e bojna per cdo dite na.Na na na. Vec na
Asnjo si un e ti
A asnjo si un e ti
Ma mir thuj se di
Ma ma ma mire un se ti
Mire si une e ti
Ma ma mire si un e ti
Ma mir thuj se di
Prap ma mire un se ti

Refreni:

Me mbaj me mbaj
E di qe mu m'mdon
Me ndaj me ndaj
E di per mu e bon
Kjo vetem ty t'takon
Nese per mu e bon
Nese per mu e bon
Aja jaj jaj

Agon Amiga :

I kena audi range bmw GT
Me gjoma tbardh skom nevoj mi bo te zi
Le te shohin kush o mrena B BS me femna
Aty ku jom un zemer ti e para je mrena
Mos thuj e di qe mdon e di po t'thom edhe un ty
Mos thuj e di qe mdon e di po t'thom edhe un ty
Noshta osht shum e thjesht per ty po mu mvyn pak ma shum
Un po lypi shum prej teje po ti noshta qaq nuk mun
Amigo amigo porfavor porfavor
Ta boj Prishtinen Madrid i kena krejt senet n dor
Policiaa durt nalt se i kena me veti
Nuk na prish kerkush zemer jena vet na me pamje ka deti

Refreni :

Me mbaj me mbaj
E di qe mu m'mdon
Me ndaj me ndaj
E di per mu e bon
Kjo vetem ty t'takon
Nese per mu e bon
Nese per mu e bon
Aja jaj jaj


Ky tekst u dërgua nga  dini98
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018