A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ronela Hajati - Amini


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  45

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/04/2016

2016-04-16T16:48:27

Muzika & Orkestrimi:

De Vox

Muzika & Teksti:

Ronela Hajati

Video Produksioni:

Pro Video


Atje ku je
Emrin tim maje
Fije-fije
Zanin tim maje

Vetem zemren mu ma le
Se kam aty kujtime x2

Sa pom duket sikur mnjohe dje
Fajet tua mua pse mi le
Aminin, aminin tim prap ke
Amini, amini im ti je

Ami se ke sa ma pak faje
Jo nuk i jep
Se ke shum faje

Vetem zemren mu ma le
Se kam aty kujtimex2

Sa pom duket sikur mnjohe dje
Fajet tua mua pse m'i le
Aminin, aminin tim prap ke
Amini, amini im ti je

Duaj ta duaj si sot
Sa e du, sa e du, sa e duuu
S'mundem un po ka zot
Pa mu, pa mu, pa mu

Sa pom duket sikur mnjohe dje
Fajet tua mua pse mi le
Aminin,aminin tim prap ke
Amini,amini im ti je


Ky tekst u dërgua nga aksa aksa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018