A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ronela Hajati - Mos Ik


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  67

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/02/2017

2017-02-08T18:03:05

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017


jam une jam une se dii
i thoni djalit te rii
se kom nevoj per dashni eeh
dashni pa merzi
i thoni atij se boj
i boj cka tdoje
i boj djalit une cka tket nevoje
ti se menon
nervoz um bon
a tja fali dhe krevatin ta loo djalo...

make it now make it now x3
mos ik te tjetra
per hir t'kohve t'vjetra
kthehu te une e mos ik te tjetra
per hir tkohve vjetra

sille perzije dije ta dije shije nuk ki mo fije
i thoni atij se boj
i boj cka tdoje
i boj djalit une cka tket nevoje
ti se menon
nervoz um bon
a tja fali dhe krevatin ta loo..

make it now make it now x3
mos ik te tjetra
per hir tkohve tvjetra
kthehu te une e mos ik te tjetra
per hir tkohve vjetra

mos ikk te tjetraa
ti mos m'ik

make it now make it now x3
mos ik te tjetra
per hir tkohve tvjetra
kthehu te une e mos ik te tjetra
per hir tkohve vjetra


Ky tekst u dërgua nga PUTINIKartolina (1)

2018-08-10 10:51:34
Mos ik te tjetra
për hir t'kohve t'vjetra

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018