A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
The Rose

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: The Rose është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 19 Gusht 2015, The Rose publikon videoklipin "I Go Hard". Më datë 28 Shkurt 2016, The Rose publikon videoklipin "Qa Din Ti". Më datë 27 Korrik 2017, The Rose publikon videoklipin "Narkomani I Letrave"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

King Link

Last Daddy

Izzy

Kamikazo

Lony

Lil Erdi

Don M1no

P-Life

B-Master

Art


Tags: The Rose, Rose, Fati

Krijo Një Kartolinë