A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rovena Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  82
BIOGRAFIA: Rovena Ibrahimi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vlonjate. Në Maj 2004, Rino Ritem & Rovena Ibrahimi marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Zgjohu". Më datë 2 Prill 2013, Rovena Ibrahimi publikon videoklipin "Dy Nga Dy". Më datë 8 Prill 2013, Rovena publikon videoklipin "Kush Do Qe Te Marre Grua". Më datë 27 Korrik 2013, Rovena Ibrahimi publikon videoklipin "Mos Me Mbaj Inat". Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila. Më datë 2 Shkurt 2014, Rovena Ibrahimi & Grupi Ali Pasha publikojnë videoklip...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Shoqeria

Vashezo


» Dërgo Një Këngë »

Amane
Lum O Kush Martohet
Kush Do Qe Te Marre Grua
Te Shtepi E Vjeter
Mos Me Mbaj Inat
Zemra Me Ka Mbet
Motra Me Vellane
Ilaci Beqarit
Dy Nga Dy


Artistë Të Ngjashëm:

Arta Allushaj

Dori

Adriana Koreta

Kozeta Shabani

Suzana Qatipi

Burbuqe Rada

Alma Velaj

Sevi

Lumnije Menxhiqi

Luljeta Kuraja


Tags: Rovena, Rovena Ibrahimi, Rovena Ibraimi

Krijo Një Kartolinë