A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rovena Stefa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  100
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Rovena Stefa është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ne moshen 5-vjecare debuton per here te pare ne nje konkurs kombetar te fjales artistike, ku vleresohet me cmimin e pare. Shkollen e mesme te gjuheve te huaja ne profilin "frengjisht", e kreu ne Elbasan. Kur ishte vetem 16 vjec, ajo paraqitet ne nje koncert pervjetor te shkolles "Luigj Gurakuqi". ketu ajo kendon per here te pare ne publik (kenge te idhullit te saj, Mariah Carey "Without you"). Aktivizohet ne teatrin "Skampa" te Elbasanit ne te gj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Irva Stefës

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Boll Me Lojna (2014)

Gëzimi I Dasmave (2012)

Degjo Rovin (2011)

Lum, Lum (2008)

Llokum (2006)

Dasma (2005)

Paraja (2003)

Ti Vetem Ti (2002)

Bie Debore (2002)


» Dërgo Një Këngë »

Dasma
Burr Te Martuar Dashurova
Per Nje Kafe
Llokum
Unaza
Vete Me The Te Dua
Paraja
Mallkuar
Tundi Vallet
Rrofte Shqipja Dhe Vatani

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Jeta Faqolli

Elia Zaharia

Eltina Minarolli

Jonida Maliqi

Hueyda El Sayed

Inis Gjoni

Eneda Tarifa

Juliana Pasha

Zhaku

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)


Tags: Rovena Stefa

Rovena Stefa në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018