A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Rovena Stefa - Kthehu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"20 Hite 2011"

Këngë e albumit:

"Degjo Rovin"


A te bjen ne mend
Mua mem kujtu
A e din se dikush hala
Po te pret
E harrove nje femi
Harrove mu
Djali po me thot
Babi pse na le vet

Ref..
Se vetem vdekja do na ndan
Mua me ke than
Eja e shihe birin tone
Si po te perngjan
Fjalet qe mi the dikur
Era mos ti merr
Sheroj zemrat qe te duan
Kthehu menjeher
Kthehu menjeher

Behu i sinqert
Po te boj be ne Zot
Tregom zemren tende
Se a ke ti mall
A t'pikojn si mua
Ata sy me lot
A t'bjen mend se diku
Ne jemi gjalle

Ref..x2
Se vetem vdekja do na ndan
Mua me ke than
Eja e shihe birin tone
Si po te perngjan
Fjalet qe mi the dikur
Era mos ti merr
Sheroj zemrat qe te duan
Kthehu menjeher
Kthehu menjeher


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018