A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rrezi A.Lanaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Rrezi A.Lanaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 10 Maj 2019, Rrezi A.Lanaj publikon videoklipin "Shqipe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edon Sallahu

Anes Rexhepi

Erik Grainca

Leart Bucaliu

Edi Smajli

Erion Mamuti

Drin Kadriu

Artin Cami

Drin Fazliu

Malsor Abazi


Tags: Rrezi A.Lanaj

Krijo Një Kartolinë