A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rrok Merdita

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Kranj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Rrok Merdita është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Nëntor 2018, Mik & Rrok publikojnë videoklipin "Per Vllazni". Më datë 16 Dhjetor 2018, Mik & Rrok publikojnë videoklipin "Jete Nate". Në Dhjetor 2018, Mik & Rrok publikojnë albumin "Shqipes Up Ep". Më datë 7 Shkurt 2019, Mik & Rrok publikojnë videoklipin "Saba". Më datë 9 Maj 2019, Yllyrian publikon videoklipin "T'mdhaj", në bashkëpunim me Rrok. Produksioni audio u realizua nga Flow. Më datë 29 Maj 2019, Rrok publikon vi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Youngden100

DesiDes

Hudra Aka Problemi

Driton Avdija

Alil Kërkuti

Bess (Familia Ideale)

Lekssi

Albo 06

Fida

Dora


Tags: Rrok Merdita

Krijo Një Kartolinë