A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rrufeja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Rrufeja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Rrufeja është formuar në fund të vitit 2000 ndërsa për herë të parë ka dalë në skenë në 'POLIFEST 2001", ku edhe morën shpërblimin e parë "Mikrofoni i artë" për paraqitjen më të mirë dhe shpërblimin "Nota e artë" për muzikën më të mirë në hanrin RAP & HIP-HOP. PASAPORTA: Emri dhe mbiemri: Fisnik Bekteshi Kombësia: Shqipëtar Gjatësia: 174 cm Pesha: 64 kg Ngjyra e syve: Kafe Ngjyra e flokëve: Zi Ushqimi i preferuar: Shpagetat Muzika e p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ylli Trokitës

Anonimos

ZeeroMan

Rascom

B52

Liberian Selimi

Eki

Merytoni

Monny

Overlord


Tags: Rrufeja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018