A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Rruga është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Korrik 2014, Rruga publikon videoklipin "You Feel Me", në bashkëpunim me El-T. Më datë 10 Dhjetor 2014, Rruga publikon videoklipin "Street Life", në bashkëpunim me El-T & L-Prof. Në vitin 2014, Rruga publikon albumin "I Vetmi Ne Qytet". Më datë 14 Dhjetor 2015, Rruga publikon videoklipin "Disa Nota", në bashkëpunim me Dora. Në vitin 2015, Rruga publikon albumin "The Armageddon Begins". Në vitin 2016, Rruga publikon albumi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

This Is Rruga (2016)

The Armageddon Begins (2015)

I Vetmi Ne Qytet (2014)


» Dërgo Një Këngë »

Makaber
High Stuff
You Feel Me
Street Life
Cunat E Rruges
Disa Nota


Artistë Të Ngjashëm:

Anakonda

Problemi

Z.E.F

Tribun

Kacaki

Erson Shabani

Bigg V

Bledi

Leandro Hida

Ex-One


Tags: Rruga, Rrugaci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018