A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rruga
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: hip-hop

Rruga është këngëtar i njohur. Më datë 4 Korrik 2014, Rruga publikon videoklipin "You Feel Me", në bashkëpunim me El-T.

Më datë 10 Dhjetor 2014, Rruga publikon videoklipin "Street Life", në bashkëpunim me El-T & L-Prof.

Në vitin 2014, Rruga publikon albumin "I Vetmi Ne Qytet".

Më datë 14 Dhjetor 2015, Rruga publikon videoklipin "Disa Nota", në bashkëpunim me Dora.

Në vitin 2015, Rruga publikon albumin "The Armageddon Begins".

Në vitin 2016, Rruga publikon albumin "This Is Rruga".

Më datë 6 Shkurt 2017, Rruga publikon videoklipin "Nuk E Humbas Respektin", në bashkëpunim me Jay D.

Më datë 17 Prill 2017, Rruga publikon videoklipin "Makaber".

Më datë 3 Korrik 2017, Rruga publikon videoklipin "Cunat E Rruges".

Më datë 12 Qershor 2018, Rruga publikon videoklipin "High Stuff", në bashkëpunim me Jovi BB.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018