A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Rruga - Mos


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/11/2013

2013-11-06T00:48:04

Jepi Volum te degjohet shume
Sonte ekipi e merr persiper kte pune
nga gjith ky llum percjell si lum
Repin e rruges te paster pa opium.
Eshte F edhe I ose rap dinastia
Rruga me cunat apo compania
Abra katabra nisi magjia
shfaqet dhe zhduket ne music mafia
Jan ata po prap qe ty te than
per rrugen per gjera tamam
per shtetin pisllekun qe ka ne cdo ane
RRUGA ti e di djalosh shume gjigand

Ref x2
Hey Shoku MOS jo MOS provo te luash
Hey Shoku MOS Perndryshe shume do vuash
Hey Shoku MOS jan IDEALET qe vin
Ska Shtet Burr nen ta din Ata ti fusi ne Vij

Solla tema mbi tem edhe stile mbi stil
sa her me Real behet fjala kur vi
RESPEKT per ata qe treguan dashuri
qe sehodhen moment jo mundimin tim
flas per cuna per goca per tipa per bossa
per njerez te rruges shok qe si njofa
jo shqipe laraska fytyres me maska
qe shiten e blien thjesht per dy fansa
dhe futem ne zon me nje mission
per lirin e rymes qe e ben monoton
eshte A-ja Dhe ZH-ja e Hip Hopit kupton
qe thjesht me dy fjal si leter te shukros
kuptove o losh tema eshte Mos
kujdes ca do thuash si do reagosh
djali ne ajer me rima edhe flows
si skani te mpin edhe te nxjer OFF

Ref x2
Hey Shoku MOS jo MOS provo te luash
Hey Shoku MOS Perndryshe shume do vuash
Hey Shoku MOS jan IDEALET qe vin
Ska Shtet Burr nen ta din Ata ti fusi ne Vij

Eshte idea rap kultura rap
futem me free qe jo nuk e kap
jo nuk ma ndjen shkruaj ca ndjej
per shoket qe iken dhe mo jo nuk kthehen
direkt e na rruga jap reaksion
per fallco mc-z qe sdin ca kerkojn
qe jo nuk ariten moment te kuptojn
ate qe ne bejm dhe ate qe thon .
Tjeter repist dhe tjeter reper
tjeter MC dhe tjeter gangster
tjeter i drejt dhe tjeter pa vler
qepe me mire dhe mbylle me nder
jo mbylle me nder jo mbylle me nder
WELCOME IN HELL


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018