A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Rruga - Cunat E Rruges


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/07/2017

2017-07-03T18:34:40

Rrugen e njofa i vogel
Rruga me njofi te vogel
Rruga e madhe une perpara asaj
dukem nje gogel
Gjithmone me cuna me vete
Gjithmone me cuna mbas vetes
Cuna kudo respektin fitova kudo qe vete
Jan
Cunat e rruges qe vine
Cunat e rruges qe pine
Cunat e rruges bejn deme
Prandaj thire policin
Cunat e rruges qe vine
Cunat e rruges qe pine
Cunat e rruges bejn deme
Jo nuk qine per policine
Gjera shume gjera i bera
e gjera shume gjera i pashe
Goja nuk foli me teper
se goja nuk duhet te flase
Cuna si kurva rruga eshte plote
Cuna spiuna rruga eshte plote
Cuna pa lidhje rruga eshte plote
Ne rrangun time nuk i gjen dote
Ri me cuna me bole
Ri me cuna revole
Ri me cuna e koka
Me cuna qe spreken me cuna boba

Refren :

Cunat e rruges punojne
Cunat e rruges levizin
Cunat e rruges nuk preken
Cunat e rruges jan busy
Cunat e rruges Cunat e rruges
Zemren e paster e kan Cunat e rruges

Vers 2 :

Cunat e rruges punojn dhe nuk flasin
Cunat e rruges mendojne dhe godasin
Cunat e rruges levizin ne bote
Cunat e rruges nuk hapen kote
Cunat e rruges kan vepra me letra pa letra
nga mali nga rruget e erta
Pa dashje me dashje mesuan nga jeta
MESUAN NGA JETA
Cunat e rruges jan cuna tamam
Cuna me bese fjalen ta dhane
Cunat e rruges sillen tamam
Jo nuk shiten per fame
Cunat e rruges jan cuna tamam
Cuna me bese fjalen ta dhane
Cunat e rruges sillen tamam
Jo nuk shtiren per fame
Cunat e rruges ecin perpara
Pengesa shume i dalin para
Cunat e rruges flasin per para
Qellimet i kan shume te papara
Cunat e rruges duan liri
Cunat e rruges sduan qeli
Cunat e rruges vec dashuri
Jeta i beri ndryshe nga ti
Cunat e rruges duan liri
Cunat e rruges sduan qeli
Cunat e rruges vec dashuri
Jeta i beri ndryshe nga ti
Ndryshe nga ti ndryshe nga ti
Jeta kurve e madhe plote me veshtiresi .


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018