A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Muzikë Për Fëmijë Shqip

:: Më Të Klikuarit e Javës

Altea është më e votuara e ‘The Voice Kids 3’, ajo që rrëmbeu edhe kupën për këtë edicion. Zërat e të gjithë finalistëve ishin më të mirët, jo më kot ...
Venesa është motra e Aida Doçit dhe nën menagjimin e Naser Gashit. Në vitin 2018, Venesa Doçi publikon albumin "Cover"....
Në vitin 2014, Dario Zela merr pjesë në Gjeniu I Vogel 6. Në Qershor 2015, Dario Zela merr pjesë në JESC 2015 me këngën "Hena Capkenia". Në Qers...
Ajo ka filluar të këndojë që në moshën 5-vjeçare dhe ka marrë pjesë në disa aktivitete muzikore ku nuk është larguar pa çmime. Talenti i saj është i t...
Ajo eshte vajza e kengetarit Ardit Gjebrea. Nata finale e “Kënga Magjike 2017” erdhi me shumë surpriza! Njëra ndër to duket të ketë qenë edhe rikthimi...
Erza Muqolli eshte me prejardhje shqiptare, nga fshati Zabel i Drenices,por qe eshte lindur dhe jeton ne France, ne qytetin Sarreguemines. Qysh ne mos...
Pas 15 javësh garë, “Gjeniu i Vogël 5” e ka fituesin e tij. Ishte Inis Neziri, atëherë 12-vjeçare nga Tirana. Ta quash “të vogël” Inisin nuk është tam...
Në Qershor 2004, Leonard Bombaj marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 3 me këngën "Mirmengjes Miss Lamtumire", në bashkëpunim me Evis Mula & Kripmja...
Ajo është fituese e festivaleve 3 dhe 4 te interpretueseve me kenget "Adagio "(versione Lara Fabian in italiano) dhe "Listen" (Beyonce). Në Shtator...
Që 7 vjeç ka performuar në festivale fëmijësh, ku dhe eshte vleresuar me cmimin" vokali me i mire" per grup-moshen e saj. Prej 3 vitesh i bie pianos, ...
Gabrieli mendon se talentin për të kënduar e ka trashëguar nga nëna e tij. Është aktiv në muzikë nëpërmjet konkurseve të ndryshme ku ai merr pjesë. Ak...
Në Shtator 2018, Melodajn Mancaku merr pjesë në Junior Fest 2018 me këngën "Ëndërroj"....
Në Qershor 2007, Jona Rada merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Pasqyra"....
Jona Zeneli është një këngëtare e re, e cila përveç muzikës ka ditur të tregoi se përveç këngës nuk mund t’i lë pas edhe mësimet. Ndryshe, Jona është ...
Klodiana Vata, ka nisur të këndojë që në moshën 6 vjeçare. Ka marrë pjesë në shumë kompeticione brenda dhe jashtë vendit. Njëri prej tyre është pjesëm...
Në Korrik 2012, Blorentina Morina merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Lepuri"....
Muzika është bërë pjesë e jetës së saj që nga viti 2010. Në këtë udhëtim ajo ka performuar në skena kombëtare dhe ndërkombëtare. Prej një viti Mejba k...
Vazhon shkollen 9-vjecare ne shkollen: Neim Babameto, Durres....
Eda ka filluar karrieren e saj qe ne ne moshen 9 vejcare. Nga kjo moshe Eda eshte angazhuar me koncerte dhe festivale te ndryshme. Fillimisht ne konce...
U bë e njohur në festivalet për fëmijë dhe nga viti 2018 paraqitet si një artiste e re në tregun muzikor, me potencial të madh dhe me një vokal të ngr...

:: TOP 100

» Renditja e Plotë »


:: VideoKlipe Shqip

» Renditja e Plotë »

:: Të Rejat E Fundit


:: Fotogaleria