A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ryva Kajtazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  319
  • Vendlindja:
  • Podujevë (Besianë) 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Ryva Kajtazi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Një vajzë modeste dhe mjaft e shoqërueshme, fama nuk e ka ndryshuar aspak edhe pse karakterizohet si një artiste e vërtetë dhe e pëlqyer shumë nga publiku kosovar. Këto epitete i përkasin këngëtares së mirënjohur Ryva Kajtazi e cila gëzon një mirënjohje të madhe si në estradën kosovare ashtu edhe në diasporë. Këngëtarja që njëkohësisht është edhe aktore e njeh skenën, e zotëron atë, e ndjen këngën duke kultivuar një shije të re tek audienca. Me z...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtare e grupit

Hana Band

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Hipnotizon (2010)

Barnatorja (2009)

Pranoje (2005)


» Dërgo Një Këngë »

Për Ty Flas
Hajde Zemër
Nje Engjull
Na Dy Jena
Krejt Kena Mi Bo
Mos Harro
Ne Mendjen Time
Kur Dua
Te Kam Prane
Dalim Sonte


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Ismaili

Kaltrina Selimi

Arta Bajrami

Leonora Jakupi

Edona Llalloshi

Genta Ismajli

Elsa Lila

Soni Malaj

Mariza Ikonomi

Rozana Radi


Tags: Ryva Kajtazi, Riva Kajtazi, Ryva, Ryvakajtazi, Rryva Kajtazi

Ryva Kajtazi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018