A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  455
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: S4MM është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Samir Selimi ne publik eshte i njohur me Emrin S4MM. Ai eshte lindur ne Tetove, ka vepruar atje me shoket e tij te njohur si Illmill, Bennvs, JETON e te tjere. Me 16 qershor 2016, S4MM debuton ne muzike me kengen e tij te pare "I.K.T.H". Teksti eshte shkruar nga S4MM dhe u publikua me videoklip. Kenga e dyte ishte "Cocaina (remix)". Më datë 14 Tetor 2016, S4MM publikon videoklipin "Kingshit". Më datë 2 Dhjetor 2016, S4MM publikon videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

3 🔥🔥

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bomba

Bloody

Emir

D-Komit

Leuname

Sacrifice

Doza

Mr.Trimi

Anestezioni

Ex Wolf


Tags: S4Mm, Samir Selimi

S4MM në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë