A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
S4MM
  • Vendlindja:
  • Tetove 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  297
Këndon kryesisht: hip-hop

S4MM është këngëtar i njohur. Samir Selimi ne publik eshte i njohur me Emrin S4MM. Ai eshte lindur ne Tetove, ka vepruar atje me shoket e tij te njohur si Illmill, Bennvs, JETON e te tjere.

Me 16 qershor 2016, S4MM debuton ne muzike me kengen e tij te pare "I.K.T.H". Teksti eshte shkruar nga S4MM dhe u publikua me videoklip. Kenga e dyte ishte "Cocaina (remix)".

Më datë 14 Tetor 2016, S4MM publikon videoklipin "Kingshit".

Më datë 2 Dhjetor 2016, S4MM publikon videoklipin "One By One".

Më datë 16 Shkurt 2017, S4MM publikon videoklipin "Trapgod".

Më datë 24 Prill 2017, S4MM publikon videoklipin "Uzi".

Më datë 14 Qershor 2017, S4MM publikon videoklipin "Ice", në bashkëpunim me Illmill.

Më datë 13 Shtator 2017, KeepMan publikon videoklipin "Eagle", në bashkëpunim me S4MM.

Më datë 20 Shtator 2017, S4MM publikon videoklipin "Medelina".

Më datë 5 Dhjetor 2017, S4MM publikon videoklipin "Selfmade".

Më datë 1 Shkurt 2018, Kidda & S4MM publikojnë videoklipin "Komedi".

Më datë 6 Shkurt 2018, S4MM & Buta publikojnë videoklipin "Cash In/Out".

Më datë 4 Mars 2018, S4MM publikon videoklipin "Mad Ting".

Fajt & S4MM kanë njoftuar se do publikojnë së shpejti videoklipin "Luft".

Më datë 5 Maj 2018, Dj PM, Dj Dagz & S4MM publikojnë videoklipin "A E Din". Teksti u shkrua nga S4MM. Videoklipi u prodhua nga XL Films.

Më datë 7 Qershor 2018, S4MM publikon videoklipin "La Familia", në bashkëpunim me Noizy.

Më datë 15 Shtator 2018, S4MM publikon videoklipin "Dashuri".

Më datë 13 Tetor 2018, Noizy publikon videoklipin "Po Thu", në bashkëpunim me S4MM.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018