A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

S4MM - Ice  (Feat. Illmill)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/06/2017

2017-06-14T16:55:34

REF 2X
All day we'll just brake ICE
Big boys better dress nice
Drug dealers like uhhhh
Big dream thats more Life

ILLMILL:
E kom veq 1 nat sa kejt ditet tuja
Jeni nis me plan ama va ka prish gruja
Tu e ndjek Shkendin qashtu na ka shku Muja
Ti mu nuk um njeh si ngoj kongt e huja
Jo be sri n'internet se kom qera pun
Tzit jon tum ndjek edhe pse fasnat um dun
Hija nuk tvret ato thojn hija veq gjun
Un sjom aj qe rej se kerkush sem pagun
Edhe jeta mu ka shtu se tash bona shok plot
Ja ka nis me ra shi kur hejterat qesin lot
Kurr se more vesh un kom shit deri sot
Nuk jom msu me nejt pa pare NON ky o djali jot

REF 2X
All day we'll just brake ICE
Big boys better dress nice
Drug dealers like uhhhh
Big dream thats more Life

S4MM:
Çe thujn sy srej çino TONY MONTANA
Ata qe mkan lon prap te une kan ardh
Shit m'funksionoj KARMA
Puna o e hekrit bang bang bang
Kto po folim shtrejt une gang gang gang
O qe ku o hosti kapi vetplasi
Bum Bum baby jam i holl pi *MINTASI*
Khu be mvejn per me kesh kur pi ni kto tu fol pa fakte
Se ti motherf**ker ski pesh per mu shty qato gojen ti mate

REF 5X
All day we'll just brake ICE
Big boys better dress nice
Drug dealers like uhhhh
Big dream thats more Life


Ky tekst u dërgua nga Arben Rexhepi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018