A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

S4MM - Uzi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/04/2017

2017-04-24T16:55:54

Kqyre qfar estrade bam bam bam sni pi bassit
E nese kta reperat smarin vesh ateher rin n'zoom te automatit
Pasha familjen spo rej ja lash zemren e jeten muzikes
E kejt kjo kile qe vjen mtakon mu bi**h edhe ekipes
2 repera ndor me ka 1 uzi kur tdalin para simu bo pussy
Gang sight im praying to the lord smarin vesh qa je tu fol lej nuzi

And i be the one kerkush suna naliii se nuk e kan fatin aah
I dont wanna f**k with dem niggas shtroni komt sa e keni shtratin
Naaaa
Kerkush sun na nalin se nuk e kan fatin aaah
I dont wanna f**k with dem niggas shtroni komt sa e keni shtratin

Pash zotin ta kom pa spotin je i dopt more t'qi**** idiotin
Ring ring Semi on the phone motherf**ker nder kom e ndroj motin
Sa kom muzik une be ti nuk ki fansa
E kajn kot se me mu nuk kan shansa
Sboj panik e eci urt se mpret banda
Pare plot qanta e po na then banka
Sforcona luj qoke tu ja fut kot
Get money f**k bi**hes mos ja q* ropt
Nina mir me 1 dhip po ja fus not
Ri be larg se so fshtir e han headshot

2X

And i be the one kerkush suna naliii se nuk e kan fatin aah
I dont wanna f**k with dem niggas shtroni komt sa e keni shtratin
Naaaa
Kerkush sun na nalin se nuk e kan fatin aaah
I dont wanna f**k with dem niggas shtroni komt sa e keni shtratin


Ky tekst u dërgua nga Arben Rexhepi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018