A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

S4MM - Money


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/08/2016

2016-08-27T18:54:52


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Money" kënduar nga S4MM.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga S4MM i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Readi - Money

Nanen ja qifsha kena hjek per to
tash qe ni koh, jem ma rahat bro....
skena pas hiq jena kan krejt nzero
hustel hustel veq per dinero...

tash spo hargjojm pa mas
po ja dim vleren pares se e dim qysh osht mos me pas,
nuk ki shans nuk ki shans me mi gjet gjepat that
rruga shum e gat per me ba gjepin e trash

duhet me dit valla jo veq me ta dasht,thojke njani
se krejt me deshtu nasht fuckit, deshton edhe plani
me ngu mas parev si David backahmi,kush gutet s'permutet po mrrin i pari
vlera po na hyp sikur ari,pazari po bahet gjith mas orari


Kjo loje osht e jona e jona e jona
tan naten bajm hustel e diten festojna...
ti qoje ni gote per ekipen ma t madhe
as vet nuk e dim qysh i kem ba kto pare... 2x


skena pas, kena ba,kena pas, jena ra
se kena kqyr sa veq a ka edhe ama kha...
sot ki neser ski,masneser hua
sigurt mos u ni se sigurt ski kugjo...

gjithqka nkit jet paguhet,kta edhe ti e din
gjithqka nkit jet paguhet, me qmim a denim

jeta e shtrejt,bone me plin
Benjamin franklin Benjamin franklin Benjamin franklin

gjeje pak motivim edhe banu pak trim rreziko nuk ki qka me hup,
banu pidh nane mledhi krejt forcat qka i ki edhe bani tubKjo loje osht e jona e jona e jona
tan naten bajm hustel e diten festojna...
ti qoje ni gote per ekipen ma t madhe
as vet nuk e dim qysh i kem ba kto pare... 4x

Youngden100 - Money

Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah, yeah, yeah
I'm talking cash money yeah I'm talking cash money I'm talking cash money yeah I'm talking cash money
First I count me my blessing then I count me a check then I go hit the mall and spend a rack on my neck man they still hating on me cause they heard I got next I'm Albnaian motherfucker bitch I'm not like the rest they don't wanna see me win, see me win, see me win nah they don't wanna see me win, see me win, see me win they don't wanna see me win, see me win, see me win they don't wanna see me win, see me win, see me win bitch I'm about the money yeah bitch I'm about the money yeah please don't talk to me man if it ain't about the money yeah I don't want to conversate if it ain't about the money, money, money, money yeah money, money, money, yeah I'm all about the money yeah money, money, money, yeah I'm all about the money yeah money, money yeah I'm all about the money yeah, yeah money, money yeah I'm all about the fucking money yeah they don't wanna see me win, see me win, see me win they don't wanna see me pull up in a fucking Benz nah they don't wanna see me pull up in a Rarri man nah they don't wanna see me in a Lambo in a tints they don't wanna see me balling balling like Durant man they wanna see me falling, falling, faliing once again bitch I'm about the money yeah bitch I'm about the money yeah please don't talk to me man if it ain't about the money yeah I don't want to conversate if it ain't about the money, money, money, money yeah money, money, money, yeah I'm all about the money yeah money, money, money, yeah I'm all about the money yeah money, money yeah I'm all about the money yeah, yeah money, money yeah I'm all about the fucking money yeah diamonds everything gotta be wise with mine ima do everything just to climb and rise for my family and friends ima ride or die and I promise we gonna make it live the richest life motivation on my mind concentration on my time inspiration with my lines levitation when I rhyme my location on planet nine destination undefined man I'm someone you can't never ever find never ever find bitch I'm about the money yeah bitch I'm about the money yeah please don't talk to me man if it ain't about the money yeah I don't want to conversate if it ain't about the money, money, money, money yeah money, money, money, yeah I'm all about the money yeah money, money, money, yeah I'm all about the money yeah money, money yeah I'm all about the money yeah, yeah money, money yeah I'm all about the fucking money yeah
cash money, cash money, cash money

Brikey - Money

Brikey:
I got some money
Spo di qka me bo me to
Jom ka du mi harxhu
Po spo kom koh
Per ty shum sene I kom lon
Veq ni sen po du me thon

I got some money po don
Koha me na shku
Veq pare tu numru
I got a lot of money
Po don koha me na shku
Veq pare tu numru
I got some moneyy
Ref . €2x
Hajde bashke na shetisim
Edhe vizitojme Parisin
Na se nalim kanabisin
Nooooo!!!!
-
Jo ti mos I ngo ata nys
Se na kena money
Kena money money

Indigoman

No un si ngoj ata
Seq e kena na na
Se atyne ju intereson

Tu numru pernat kem me me shku
Krejt paret bashk kem mi harxhu
Veq tu numru koha po na shkon tu numru
Secilen her e ma shum jon tu shtu

E mos e le per money
Krejt deshirat kom me ti plotsu
Veq apo vjen ti honey
Se ato po vijn veq tu shtu

Ref2x
Hajde bashk na shetisim
Edhe vizitojme Parisin
Na se nalim Kanabisin
Noooo!!!
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018