A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

S4MM - Cocaina (Remix)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/07/2016

2016-07-29T14:02:31

Fell in love with a Wisky
Love the Cocaina
Fell in love with a Wisky
Love the Cocaina
I just whip up the work
I just whip up the work
I love the Wisky
I love the Cocaina

Kejt kto pare ka bin
Kejt kto pare ka bin
You can't f**k with ma team
Njerzt po dojn me dit na sa ina
Ekipen e ki tu pi spllifa
Une knej, love cocaina
Leni kto tjeret se veq po bojn filma
Thojn qe po pin amo am pin me dy tyma
Kta kurvat po sillen e sillen,e bojn si Rihanna
Whip'in and whip'in
Reperat mendojn qe jon Tony Montana

Fell in love with a Wisky
Love the Cocaina
Fell in love with a Wisky
Love the Cocaina
I just whip up the work
I just whip up the work
Hala bojm rrug une me shok
I just whip up the work
Fell in love with a Wisky
Love the Cocaina
Cocaina
I love the Wisky
I love Cocaina
Hala bojm rrug une ma nina

kejt kto kabin
kejt kto pare ka bin
Ti se din se qa dim
Hala heker shtym
Fuck be dem gays
Se ata zbojn muzik
Bojn zhurem
Se tjeter sdin
Edhe f**k ca po folin
Ti shtroje cat vin
Se per tjeter sen nuk ma nin
Hala bojn rrug un me shok
Hala bojn rrug un me shok
Hala m'gjen n'rrug mue tok
Hala m'gjen n'rrug mue tok
Se kta kurvat po sillen e sillen
E pshtillen, e bojn si Rihanna
Im trap'in and trap'in and trap'in
Reperat mendojn qe jon Tony Montana

Fell in love with a Wisky, I love the Cocaina
Fell in love with a Wisky, I love the Cocaina
Cocaina
Fell in love with a Wisky, I love the Cocaina
Cocaina
I just whip up the work
I just whip up the work
I just whip up the work

Fell in love with a Wisky
Love the Cocaina
Cocaina

I love the Wisky
I love the Cocaina
Hala bojm rrut une ma nina
I love the Cocaina
I love the Cocaina
I just whip up the work
I just whip up the work


Ky tekst u dërgua nga DizzyDesigns(ChrisG)
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018