A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

S4MM - I.K.T.H


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/06/2016

2016-06-13T15:56:19

[REF.]
And I know they hatein
Ata bojn kot
E thon qe skan inat
S4MM

Qka jon tu than
Leni llafet e kota
Flexi i ran ma f**kit
Ca karin po nina
Pilota
And i don know
SE cilin pe juve qe
mnejf mu
Un e njoh shucken
E enisin po kta
su njofin mu
So koha jem mu kallxu
Une pritoj per me fol
Para se me ti rreshtu
10 i kom n'3 holl
Im'like wait
brrrrr
Hold up
Tu menu qe so pi
E merr vesht qe
o Fuck'up
Motherf**kers got pay me
Im keepin'it crayz
Ato pe din i was
made for this shit
im killin'it dayli
na jena trill e ti bon
fake in'
ma kan inati e se pranojn ama

[REF. 2x]
And I know they hatein
Ata bojn kot
E thon qe skan inat

Tballat te tipi bmw
Ekipa e cairt si nfilem
Munesh me pa hd
falemindert zot
qe rrin larg se sjo ntu provoku
se diten qe pi kapi n'punch
Garant un la tatu
bangbang to the city
jena rrit prej rrugve
emri i kllikes tem
gishjtin e mesit juve
im a big man u kom thon
edhe venin ty ta kom zon
kta repra bojn zhurem
se skan lidhje ata me kong
no way ski ca bon ti bon foto
ma moto ni dhip pa
weed edhe coco
ata thojnb qe sman inat

[REF. 2x]
And I know they hatein
Ata bojn kot
E thon qe skan inat


Ky tekst u dërgua nga  Mitrocity
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018