A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

S4MM - Medelina


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  174

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/09/2017

2017-09-20T19:35:09

JAAA, JAAA

Refx2
Kan hi n'filma
Krejt qyteti MEDELINA
A.A mush shpija
ALKOOL E KOKAINA.

I plasi inati se famen kurr se ka nga SAMIRI
Skom kajt kur ka dek 2PACI, garant kom me kajt
Kur ka me dek KATILI
E aj tipi qe disirat
Thuni qat gojen be le ta mat
Se munesh mi gjujt diellit me gur BITCH
Amo asnihere smunesh me kap
sharri nuk fryhet be per 1 nat
Secilen FLESH osht tu ma kap
Mabon pse vesh pantolla tngushta
Ja boj o beby be per 1 nat
A po shini krejt llom be
Secillen rrug e kena zon bre
E ti merre sit dush e kena gjon bre
Da whole CLIQUE ti thejn komt edhe dhomt bre

Refx2
Kan hi n'filma
Krejt qyteti MEDELINA
A mush shpija
ALKOOL E KOKAINA.

Shawty ja bon pe don ekipen
Ora m'kallzon se thirri Riten
E kta e din na ka ardh koha
Se hala jom GANG qata habiten

Kush s'lyp Falje han Dajak
Per secilen shishe kena kapak
Shpinen e madhe e rrim rahat
Kta reperat e sodit mjon bo bajat
jeeeeej, jobe sjom nal
Plus kom rreshta per kta qe shkojn n'KUKS
Po thu jeton n'LUKS
Qato pushimet e veres i bon n'DURRS
Vallah, NO WAY kta po folin kot e marrim tallin
O JA JA, ngo knej le ti japin zor se sun na nalin

Refx2
Kan hi n'filma
Krejt qyteti MEDELINA
A mush shpija
ALKOOL E KOKAINA.

JA,JAAA

Kan hi n'filma
Krejt qyteti MEDELINA
A mush shpija
ALKOOL E KOKAINA.


Ky tekst u dërgua nga R.MKartolina (3)

2018-05-07 13:48:13
I plasi inati
Se famen kurrse ka nga Samiri
Skom kajt kur ka dek 2Paci
Garant kom me kajt kur ka me dek
KATILI
2018-01-31 02:19:20
Kush s'lyp Falje han Dajak
Per secilen shishe kena kapak
Shpinen e madhe e rrim rahat
Kta reperat e sodit mjon bo bajat
2017-12-02 17:24:44
Skom kajt kur ka dek tupaki garant
kom me kajt kur ka me dek katili

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018