A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

S4MM - Selfmade


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  62

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2017

2017-12-05T15:55:06

JAAAAHH JAAAA

Prej dites qe linda
kom punu se ja vlen
edhe sa her me ju thon un skom
ardh me bo karrier po kom ardh mu bo legend o yeah

E tash e tutje e din si o puna Nagasaki ting
kur tum vjen te huna , e mir e din kto quna
se ni hap gabim i fluturoj si Plluma
ku jom kon dje , e ku jom sot ,
parameno qka bohet neser
Qdo sen e boj vet e ndrroj lojen , ndrroj shtet
po le ta din se ndrroj adresen
E kom ni shok ktu nbrez e mezi qe pres me va rzu tensionin
E kta let mblidhen bashk e let bojn qka dojn se sun e rrxojn KAMPIONIN

e ku po na ze dita fam pa dyshim
e kto qe na rrin kunder digjen shpejt si kerozin
femnat krejt si mamasita ka ekipa vin se e din
ton jeten e kem pas all in

Refx1
ta marrin vesh se nuk e din be (Valla)
e qa kom bo deri ktu per me mrri
ta marrin vesh se nuk e din be(Valla)
e nese kta sjon tu na ni bertit ma shum
ta marrin vesh se nuk e din be (Valla)
e qa kom bo deri ktu per me mrri
ta marrin vesh se nuk e din be (Valla)
e nese kta sjon tu na ni bertit ma shum
ta marrin vesh se nuk e din be (Valla)

rri i qet pa gajle , pa problema e kom
punen e ndam , e kto femna qe msillen ka uu
i marr i tundi jo si boj me fam
na na , e pash krejt boten e nuk um duhet sen be
a e man nmen be kur ja kem nis prej nfillim
tu hanger tosta nmahall e tash ha mish nBerlin je je
Hala SELFMADE je je hala pom majn heit je je
e na tu ec drejt je je
dje nkam e sot n'AMG JE JE JE JE
kom me mrri qellimin pa dyshim , se i kom punt kejt anshem
e ty ta kom than nfillim se muziken sun ta dhez ty as ni reper i famshem

e ku po na ze dita fam pa dyshim
e kto qe na rrin kunder digjen shpejt si kerozin
femnat krejt si mamasita ka ekipa vin e e din
ton jeten e kem pas all in

Refx1
ta marrin vesh se nuk edin be (Valla)
e qa kom bo deri ktu per me mrri
ta marrin vesh se nuk e din be (Valla)
e nese kta sjon tu na ni bertit ma shum
ta marrin vesh se nuk e din be (Valla)
e qa kom bo deri ktu per me mrri
ta marrin vesh se nuk e din be (Valla)
e nese kta sjon tu na ni bertit ma shum
ta marrin vesh se nuk e din be (Valla)


Ky tekst u dërgua nga Erion StatovciKartolina (2)

2018-05-31 09:44:42
A e man nmen be kur ja kem
Nis prej nfillim tu hanger tosta
Nmahall e tash ha mish nberlin jeje
2018-02-11 11:14:00
Dje nkam e sot n'AMG je je je je

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018