A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

S4MM & Buta - Cash In/Out


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  51

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/02/2018

2018-02-06T17:27:47

Më Shumë Nga

Buta


[Chorus: S4MM & Buta]
Cash in, cash out, roll in, roll out
Cash in, cash out, roll in, roll out
Cash in, cash out, roll in, roll out
Cash in, cash out, roll in, roll out

[S4MM]
Kejt ca po bojm o roll in
Keshin qa veshim sen veshin na teshin, na teshin
Po duken gjalle po desin
Badman, ti sje bad
Me ty hup, met marre peng
Mos fol mo ti ski slank
Jan cu alltiat po dojn me rrxu ni tank
5 pidha me ni dhom, e pi coj ka 5 me ni kom
Trepi ka me dek kur pe lom
E kta armiqt kan me hek me i nxon, ey ey se

[Chorus: S4MM & Buta]
Cash in, cash out, roll in, roll out
Cash in, cash out, roll in, roll out
Cash in, cash out, roll in, roll out
Cash in, cash out, roll in, roll out

[Buta]
Nese e pi, e pshtjelli prape
Nese e qi, ajo ka fat
Vec per nje nate, e thiri prape
Ajo mthir bab, ajo mthir bab
Muj mi harxhu 10mije euro per nji nate
Une sjom msu per hero nuk e pshtoj at thot
Po nina si blero saher po shkoj n'club
Shampanje, kristal
Dhipin amerikan une jom europian
Swagi jem italian me nje kerr o gjerman
Qeky kush o avgan qeky lean o zvicran
Syte e mi si japan une jom super sajan

[Chorus: S4MM & Buta]
Cash in, cash out, roll in, roll out
Cash in, cash out, roll in, roll out
Cash in, cash out, roll in, roll out
Cash in, cash out, roll in, roll out


Ky tekst u dërgua nga ZekirjamKartolina (2)

U krijua nga migena 2018-05-23 06:34:10
Cash in, cash out,
roll in, roll out
U krijua nga pidhisatom 2018-02-08 14:20:33
Dhipin amerikan une jom europian
Swagi jem italian me nje kerr o gjerman
Qeky kush o avgan qeky lean o zvicran
Syte e mi si japan une jom super sajan

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018