A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

S4MM - 1 Gur, 2 Plluma


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  131

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

24/11/2018

2018-11-24T19:11:18

Peter, I thought you said you gonna ask Billy to leave
He's still sleeping on the couch out there
I know Lois, but i found out he is only here cause his wife kicked him out
So, I figured out a way to kill 2 birds with one stone
Like this...
The key to that?? Is big rock small birds!
I have recorded a song about it.

[Verse 1]
Hajt t'folim real pak
Ti hekim lekt e kerret anash, ju shkoni n'pidh t'nanes
E sa per info Medelina ska nevoj per qato fondet e tua more refugjat i Londres
Yeah you know si o puna
Madje jeni qaq t'lir sa ju blej neper eBay
E mane n'men when i say qai qe um shan kah familja ka me ja qi der n'DNA
I'm the gang veq vet
Ain't no joke ju kom thon e kom leht
E kqyr mir ti plesht
Un nuk vi me 8 vet po vi me 16
E tash qe erdhen punt deri ktu
Mi ju kallzu qe jeni plehra e sun ju dalloj prej Kontes
E kom ni rresht per qata qe m'shajn prej londres
JA HANKSHI KARIN ATI DJALIT T'TETOVES!!!
Na rrim shlir nuk ruhna
Un rri me vllazen qata smaj mas vete quna
Sjom tu fol um flet puna
Tu i myt me 1 gur ka 2 plluma!

[Hook]
(You gettin' f**ked up)
Sa her qe hini knej n'zon, e ty von tu ka tek qe s'jom normal be
(You better shut up)
Para se me ti thy komt tani e kupton mir qe s'jom normal be

[Verse 2]
Ey yo dick head, ti je mac jo luan
Po fol shum po s'ta man ti plasi hunt per tavan
Kjo so loj o hajvan, ti e ke pa tetoven amo veq en Instagram
Kqyr ti tash ma javash maje leht se han kallash
Deri dje ke la n'lavazh e sot po mahesh mafiash
Dhip i vogel mos provo t'marr t'dridhi deri n'asht
Edhe ni her ma hankshi karin mos um thoni qe s'ju thash!
Un sikur sot edhe neser jom i njejti kshtu qe se kom qef dhunen
Veq mani nmen ju tjert si kta dy pidha kurr mos ma bini punen
Cause you...

[Hook]
(You gettin' f**ked up)
Sa her qe hini knej n'zon, e ty von tu ka tek qe s'jom normal be
(You better shut up)
Para se me ti thy komt tani e kupton mir qe s'jom normal be

[Verse 3]
How they f**king thing they gonna f**k with me?
Si ju a mur menja?
Dy e nates mirmengjesi
Tu dasht me mshel so pun arresti
A un se di qa jon tu fol
Ndosht dokna Ribery po boj pare sikur Messi
Ti ke dhez si hajgare
Per qata sa her qe fol njerzt ta marin kejt funny
E nasht sen tjeter n'jet zdi
Veq arushat sbojn sen kur o knej luani
Bitch Boy u talk shit sen skini
Kush o real baba vet S4MMi
E kejt pe din un karrieren sun ta dhi
Se ta ka dhi Burim Ademi
E tash mernja njoni-tjetrit bonu shok
Veq mos harroni se boten e kena rrot
U qun me ma hanger mu kejt karrieren
A n'fund mi hongren vot
Ti je p*dh boy t'thiri nstaff n'London
Im a Boss Bitch Mu po m'she n'London
E ti sen sbon se ti je sperm nkondom
Ene ty t'pengon
Se mu sen sun um bon.
Shit


Ky tekst u dërgua nga FuckgetiKartolina (3)

U krijua nga Luis Çepa 2018-12-15 05:18:46
Dy e natës...
Mirmëngjesi!
Tu dasht me mshel
S'o pun arresti
U krijua nga Jusuf Kaba 2018-11-25 18:02:42
Ndosht dokna Ribery
Po boj pare sikur Messi
U krijua nga Xh0ni 2018-11-24 17:22:23
E kom ni resh per
qata qe m'shaj pi Londres
Ja honksh ka*in
ati djalit TETOVES

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018