A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sabiani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  54
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Sabiani është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Në vitin 2001, Sabiani publikon albumin "Sabian" Në vitin 2002, Sabiani publikon albumin "Sabian 2" Në Maj 2004, Sabiani merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Je E Bukur Moj Shejtane", në bashkëpunim me Eriosti. Në vitin 2004, Sabiani publikon albumin "Sabian 3" Në Prill 2005, Sabiani merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Shko Tani". Në vitin 2005, Sabiani publikon albumin "Binjaket" Në Prill 2006, Ingrit Gjoni & Sabiani merr pjesë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I ati i

Keisi Medinit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Best Of Ballads (2011)

Egoist (2006)

Binjaket (2005)

Sabian 3 (2004)

Sabian 2 (2002)

Sabian (2001)


» Dërgo Një Këngë »

Per Ty Dashni
Lozonjare
Xhelozia
Hit Hit
Binjaket (Remix)
Sta Fali
Te Thashe Te Dua
Binjaket
Pa Titull
Nje Sekonde


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Florian Beqiri

Ermal Fejzullahu

Eduart Jubani

Olen Cesari

Dr. Flori

Kastriot Tusha

Gaqo Çako

Luan Zhegu

Young Zerka

Sergio


Tags: Sabiani, Sabian, Sabjani, Sabjan

Sabiani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë