A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sabiani - Pa Titull  (Feat. Marseli)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  272

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/12/2013

2013-12-18T10:34:12

Featuring

Marseli

Video Produksioni:

MAX Production
[Sabiani:]
Do te jete kjo nata me e gjate
Vendi jot eshte bosh je shum large
Me mungon fjala shpirti im
Me mesove ndjenjen dashuri

[Marseli 2X:]
Dua qe te ndjej aromen tende
Ne cdo frymemarrje ti me mungon
Dua qe ti ndjej buzet e tua
thelle ne shpirtin tim jeton

[Sabiani:]
Ky oqean pa fund sot na ndane
Dhe pse large syve te ndjej prane
Te shoh ne enderr dhe te prek ngadale
Enderra ime e bukur si nje perralle

[Marseli 2X:]
Dua qe te ndjej aromen tende
Ne cdo frymemarrje ti me mungone
Dua qe ti ndjej buzet e tua
thelle ne shpirtin tim jeton

Dua qe te ndjej aromen tende
Ne cdo frymemarrje ti me mungone
Dua qe ti ndjej buzet e tua
thelle ne shpirtin tim jeton


Ky tekst u dërgua nga lubi haruniKartolina (1)

2018-07-30 18:20:37
Dua që të ndjej aromën tënde
Në cdo frymëmarrje ti më mungon
Dua që ti ndjej buzët e tua
thellë në shpirtin tim jeton

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018