A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabri Fejzullahu - Lot T'u Bafsha


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Çika E Ulpianës"


Sa cel dita fytyra jote
cel me ngjyra bukurie
Rrezatimi i kesaj bote
Shpirtit tim i paska hije

Bjen e bjen ne doren time
Si thellenxa ne butesi
Dikur t’shihja nder vegime
Tash cdo nate te kam perbri

A je mjellme qe del nga deti
I pafund qiell dashurie
A je lot a vese mengjesi
A mendafsh je fije fije

A je mjellme qe del nga deti
I pafund qiell dashurie
A je lot a vese mengjesi
A mendafsh je fije fije

Sa cel dita fytyra jote
cel me ngjyra bukurie
rrezatimi i kesaj bote
shpirtit tim i paska hije

Po me shkrive si qiri
Ma fuqi te dal perballe
Pika-pika ngjyri(?) ne gji
Lot t’u befsha ne qepalle

A je mjellme qe del nga deti
I pafund qiell dashurie
A je lot a vese mengjesi
A mendafsh je fije fije

A je mjellme qe del nga deti
I pafund qiell dashurie
A je lot a vese mengjesi
A mendafsh je fije fije


Ky tekst u dërgua nga  erresira
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018