A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Lumja Ajo Dite


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Moj E Mira E Diaspores"


Saher qe te shoh,
te shikoj ne sy,
une e di se je e imja,
e une jam per ty..

Po ti s'rreagon,
behesh qe nuk me sheh,
me hapa t'leta hec ti perpara,
e askond se njeh..

Po ti mos u mashtro,
dita vjen e di,
ka me t'marr une nuse...
e do t'coj ne shpi.

Dita do t'vjen,
e lumja ajo dite,
kur te shpija,
do te dal me t'prit...

Askush sdo t'jete vone,
ne duar do te kem,
e mos t'marrsha,
burre vetit si them.(2X)

Asgje ne ket bote,
nuk mundet te me n'dal,
qe te dal une para teje,
e ti them dy fjale,

E di qe se mendon,
as nuk t'shkon n'dermend,
jam ai qe n'zemren tonde
do ta nxa nje vend..

O ti mos u mashtro,
dita vjen e di,
ka me t'marr une nuse,
e do t'coj ne shpi..

Dita do t'vjen,
e lumja ajo dite,
kur te shpija,
do te dal me t'prit...

Askush sdo t'jete vone,
ne duar do te kem,
E mos t'marrsha,
burre vetit si them.(3X)


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018