A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sabri Fejzullahu - Nuk I Dua Bardhesite


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Çika E Ulpianës"


Asgje ne kete dhome..
asgje me nuk eshte njesoj
ka pamje tjeter..vetem nje arome
ah, kjo ma perkujton kohen e vjeter
ne jetonim bashke, ne gjithmone ktu rrinim bashke

ref.
Nuk i dua nuk i dua bardhesite
as fjollat e bores me s'i dua
se i bardhe ishte shtrati
ku digjej prej zjarrmis
ku dikur me perqafonte mua
nuk i dua nuk i dua bardhesite
se pulbardha ime fluturoj
e une ende po denese
me burrnon fjale e saj
me tha: KUR TE VDES TI MOS QAJ

Asgje ne kete jete..
asjge me nuk me gezon
jetoj n'kujtime veq kush mbeti vet
ah, veq ai e kupton dhembjen timen
nje takim e pres, une jetoj vec t'vdes

ref.
Nuk i dua nuk i dua bardhesite
as fjollat e bores me s'i dua
se i bardhe ishte shtrati
ku digjej prej zjarrmis
ku dikur me perqafonte mua
nuk i dua nuk i dua bardhesite
se pulbardha ime fluturoj
e une ende po denese
me burrnon fjale e saj
me tha: KUR TE VDES TI MOS QAJ


Ky tekst u dërgua nga cezar
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018